Çanakkale Araç Kiralama

Araç kiralamanın birçok faydası vardır. Örneğin bir aracı satın almak yerine o gün, o hafta veya o ay bir araca ihtiyacınız olduğunda hemen araç kiralama yapabilirsiniz.

Araç kiralamanın birçok faydası vardır. Örneğin bir aracı satın almak yerine o gün, o hafta veya o ay bir araca ihtiyacınız olduğunda hemen araç kiralama yapabilirsiniz. Çanakkale araç kiralama anında ulaşım konusunda ki gereksiniminizi tamamlar ve size en doğru hizmeti verir.

Çanakkale araç kiralama yapmadan önce aracınızı seçmeniz gerekir. Bunu isterseniz web sayfası üzerinden isterseniz de firmadan yapabilirsiniz. Seçtiğiniz aracın ödemesini aracı teslim almadan önce veya teslim alırken yapma şansınız bulunmaktadır. Araç kiralama yapmak için aracınızı almaya gittiğinizde yanınızda kimlik, ehliyet ve sizin adınıza bir kredi kartı bulunması gerekir.

Araç satın aldığınızda bu aracın tüm masrafları, ödemeleri, sigortası, kaskosu, tamiri ve bakımı gibi tüm ödemeleri size ait olur. Fakat araç kiralama yaptığınızda istediğiniz yeni bakımı ve sigortalı bir araca sahip olursunuz. Ödemeleri siz değil araç kiralama firması yapar. Bu sayede size sadece kiralık aracınızın konforunu sürmek kalır.

Çanakkale araç kiralama yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bir takım önerilerimiz var. İlk olarak araç kiralama yaptığınız aracın alacağı yolcu sayısı, bagajının büyüklüğü ve yakıtının ne olduğu önemlidir.

Araç kiraladığınız süre boyunca yakıtı siz dolduracağınız için az yakan bir araç seçmek sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca araç kiralama yaptığınız aracınızın sigortasının neleri kapsadığı da dikkat etmeniz gereken bir diğer detaydır. Araç kiralama yapmadan önce tüm sözleşmeyi detaylı olarak incelemeyi unutmayın.

Çanakkale araç kiralama yaparken merak ettiğiniz sorularınızı firmaya sorabilirsiniz. Araç kiralama yapmaya gittiğinizde yani aracınızı teslim almak için gittiğinizde ilk olarak aracın herhangi bir hasarının yani kırık, çizik ve vuruğunun olmamasına dikkat ediniz.

Araç kiralama yapmadan önce herhangi bir hasar varsa tespit edip formda işaretleme yaptırmalısınız. Eğer isterseniz bu hasarın fotoğrafını da çekebilirsiniz. Bu şekilde dikkat ile ilerlerseniz sonrasında araç kiralama firması ile aranızda herhangi bir sıkıntı çıkmayacaktır. Ayrıca aracınızı teslim almaya gittiğinizde yakıtınızın size full olarak verilmesi gerekir. Siz de geri teslim ederken full olarak teslim etmelisiniz. Fakat siz yine de her ihtimale karşı aracınızı teslim alırken yakıtınızı kontrol ediniz ve hatta fotoğrafını çekebilirsiniz.