Neden Aylık Araç Kiralama

Ülkemiz ve tüm dünya bu dönemde bir virüs ile savaşıyor. Aynı zamanda bu bir küresel krizdir.

Ülkemiz ve tüm dünya bu dönemde bir virüs ile savaşıyor. Aynı zamanda bu bir küresel krizdir. Sağlığımızı da etkisi altına alan, oldukça zorlayan bu virüs ile tüm şirketler mücadele etmek için çabalıyor.

Ekonomi de bu dönemde çeşitli değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden yatırım yapmak için sanırım çokta uygun olan bir zamanda değiliz. Bu yüzden de yatırımlarımızı ve harcamalarımızı oldukça doğru bir plan yaparak ayarlama yapmalıyız.

Bu süreçte sizin ve ailenizin dezenfeksiyonlar yapılarak steril edilmiş ortamlara ihtiyacı vardır. Bu zamanlarda da en çok aylık araç kiralama yapmanız avantajlı olacaktır. Çünkü aylık araç kiralamanın en büyük avantajı ilk olarak kiraladığınız aracın en az 1 ay kadar sizde olmasıdır.

Bu süreçte aracınıza sizden başka kimse binmeyeceği ve size teslim edilmeden önce dezenfeksiyon yapılacağı için steril bir araca en az bir ay boyunca sahip olabilirsiniz. Ayrıca günlük veya haftalık kiralamalarda daha fazla maliyet ödeyerek kiralayacağınız bu araçları aylık kiraladığınızda yaklaşık olarak %30 bir avantajınız olacaktır.

Yani fiyatı size daha uyguna gelecektir. İşe gitmeniz gerekiyorsa ve bu dönemde de toplu taşımanın sizin için sakıncalı olduğunu düşünüyorsanız hiç bu strese girmeden bir araç kiralama yapabilirsiniz. Size özel olacak olan aracınızla strese girmeden gönül rahatlığı ile işinize gidip gelebilirsiniz.

Araç kiralama yapmak sizin ve ailenizin iyi hissetmenizi sağlar. Kiralık araçlar sizin için özel olarak tüm bakımları yapılır, temizlikleri en uç noktalara kadar yapılır, steril edilir ve size teslim edilir. Korona Virüs dönemi hepimizi psikolojik olarak etkilemektedir.

Bu yüzden aylık araç kiralama yaparak kaygılarınızı endişelerinizi de bir kenara bırakabilirsiniz. Kendiniz, aileniz ve sevdikleriniz için en az 1 aylık araç kiralama yaptığınızda kaygılarınızı da bir kenara bırakmanız kolaylaşacaktır. Tüm bunların yanında psikolojinizde düzelecektir.

Araç kiralamayı özellikle bu süreçte internet sayfaları üzerinden online olarak kiralama yapabilirsiniz. Şubeye gitmek hem sizin hem çalışanların sağlığı için riskli olabilir. Fakat online olarak aylık araç kiralama yaptığınızda kimse riske girmemiş olur. Bu platform aracılığı ile kiralama talebinizde hızlıca iletilmiş olacaktır.